Czym się zajmujemy?

Artykuły

Łazienka w wersji Lux

Łazienka to nie tylko miejsce, gdzie dbamy o utrzymanie czystości i higieny. Coraz częściej staje się ona dodatkowo miejscem przyjemnego spędzania czasu. Nowoczesne rozwiązania, które można wprowadzić do niemal każdego pomieszczenia łazienkowego pozwalają na wspaniały odpoczynek i relaks.

Zacznijmy od wanny

Gorąca kąpiel uzupełniona hydromasażem to marzenie każdego zmęczonego po pracy człowieka. Jeśli do tego wanna jest pięknie wykonana, posiada wygodne zagłówki oraz regulację temperatury wody – to pewnie jest to wyposażenie jakiegoś SPA. Okazuje się, że niekoniecznie. Taką piękną wannę o kolistym kształcie i wielu dodatkowych opcjach przeznaczoną do domowych łazienek, którą zaprojektował Franco Bertoli oferuje  firma Hefro. Wystarczy, że instalator Poznań odpowiednio doprowadzi łącze wodne i taka wanna w naszej łazience z pewnością sprawi, że stanie się ona niesamowita.

Prysznic, masaż a może sauna?

To wszystko oferuje nowa kabina prysznicowa Enjoy marki Koło. Warto zwrócić uwagę na to, na co pozwala sprzęt umieszczony wewnątrz kabiny. Przede wszystkim wykorzystując tradycyjną baterię prysznicową można wziąć szybki prysznic. Jeśli to nie wystarcza można skorzystać ze specjalnej główki prysznicowej znajdującej się w suficie – deszczownicy. To jednak dopiero początek. Ta nowoczesna kabina umożliwia także kąpiel parową. Warto wiedzieć, że gorąca para rozluźnia mięśnie i rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki swoim właściwościom oczyszcza skórę oraz pomaga w pozbywaniu się toksyn z organizmu. To jednak nie wszystkie zalety kabiny Enjoy. Poza działaniem kąpieli wodnej i parowej kabina wyposażona jest również w zestaw regulowanych dysz, które pozwalają na niezwykle relaksujący masaż. Trzeba również zaznaczyć, że ta innowacyjna kabina posiada również specjalny pojemnik, do którego można wlać olejek zapachowy. Dzięki temu razem z odprężającą kąpielą można podać się aromaterapii.

Luksusowa łazienka dostępna dla każdego

Powyższe wyposażenie nie są produkowane na specjalne zamówienie, ale można je kupić w sklepach z wyposażeniem łazienkowym. Wystarczy zakupić odpowiedni model wanny lub kabiny zaprosić do domu hydraulika Poznań i cieszyć się luksusem.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner