Czym się zajmujemy?

Oferta

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowej na etapie budowy domu oraz remont lub wymiana tych instalacji w starym budownictwie

Budujesz nowy dom i konieczna jest instalacja sieci wodno-kanalizacyjnej, gazowej i grzewczej? A może zamierzasz wymienić którąś z tych instalacji podczas remontu mieszkania w starym budownictwie?  W takim razie nie zastanawiaj się lecz dzwoń do nas.
Nasza firma zatrudnia profesjonalnych instalatorów, którzy doprowadzą i zamontują dowolną instalację w nowym domu lub też wymienią starą na nową podczas remontu. Poza typowymi pracami instalacyjnymi służą także radą dotyczącą koniecznych materiałów. Możesz zaufać ich wiedzy i praktyce.

Wymiana kaloryferów bez konieczności spuszczania wody poprzez zamrażanie instalacji c.o.

Jest środek zimy, a w Twoim domu grzejnik nagle przestał grzać? Nie pomaga odpowietrzanie i konieczna okazuje się wymiana kaloryfera. Problem w tym, że bardzo trudno jest odciąć dopływ gorącej wody w budynku wielorodzinnym. I w takim wypadku bardzo chętnie przyjdziemy Ci z pomocą.
Nasza firma posiada innowacyjny sprzęt pozwalający na zamrożenie fragmentu instalacji grzewczej. Dzięki temu działaniu możemy bezpiecznie wymienić dowolny fragment rury, zepsuty zawór a nawet cały grzejnik bez konieczności zamykania obiegu ciepłej wody.

Udrażnianie zatkanych rur kanalizacyjnych

Niedrożny odpływ może zdarzyć się każdemu, nawet osobie, która bardzo dba o stan rur odpływowych. Jeśli takie zdarzenie ma miejsce w Twoim domy, zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci pomocy.
Nasza firma posiada nowoczesny sprzęt, który daje możliwość usunięcia nawet najtrudniejszych zatorów. Nieważne czy niedrożność spowodowana jest złogami tłuszczu w kuchni czy kamieniem i osadami z mydła w łazience z pewnością uda nam się temu zaradzić.

Montaż urządzeń podgrzewających wodę

Zmieniasz system centralnego ogrzewania i konieczna jest wymiana pieca? A może planujesz instalację nowego bojlera? W takim razie nie obejdzie się bez profesjonalnych hydraulików.
Nasza firma gwarantuje Ci profesjonalny montaż pieców centralnego ogrzewania, piecyków łazienkowych, elektrycznych podgrzewaczy wody oraz innych podobnych urządzeń. Dzięki naszej wiedzy i praktyce możesz być pewny, że zainstalowany sprzęt będzie działał prawidłowo a także, że korzystanie z niego będzie bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Montaż infrastruktury kuchennej i łazienkowej

Zarówno w nowym domu jak i podczas remontu często niezbędnym okazuje się montaż nowej infrastruktury kuchennej (zlewozmywak) oraz łazienkowej (umywalka, wanna, kabina prysznicowa). Jeśli masz w najbliższych planach remont lub wyposażenie nowego domu, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny dla Ciebie termin, a zjawi się nasz pracownik i zamontuje wybrany przez Ciebie sprzęt. Jeżeli natomiast masz wątpliwości, co wybrać doradzi również na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania infrastruktury kuchennej i łazienkowej.

Podłączenie sprzętu AGD do instalacji wodno-kanalizacyjnej

Odpowiednie podłączenie pralki czy zmywarki do instalacji wodno-kanalizacyjnej nie jest tak proste jak to się wielu osobom wydaje. Niekiedy drobny błąd może spowodować powódź w mieszkaniu a do tego zalanie sąsiada. Dlatego też jeśli zamierzasz zamontować tego typu sprzęt w swoim domu, chętnie Ci pomożemy.
Wystarczy, że do nas zadzwonisz i uzgodnisz idealny dla Ciebie termin, a nasz pracownik stawi się u Ciebie i zamontuje sprzęt AGD w taki sposób, że będzie działał bez zarzutu przez długi czas. Nie będziesz musiał obawiać, że mieszkanie zostanie zalane wodą lub coś się stanie członkom Twojej rodziny. Wiedza i praktyka naszych pracowników gwarantuje Ci bezpieczeństwo podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Naprawy hydrauliczne w systemie Pogotowia Hydraulicznego

Pęknięta rura czy zatkany odpływ mogą zdarzyć się każdemu i o każdej porze, stąd też jeśli w Twoim domu nastąpi konieczność naprawy nagle powstałej awarii koniecznie zadzwoń do nas.
Nasza firma oferuje naprawy awarii w systemie Pogotowia Hydraulicznego, co oznacza, że przyjedziemy o każdej porze dnia i nocy, aby Ci pomóc. Nie ma dla nas różnicy czy to poniedziałek, niedziela czy święto, kiedy potrzebujesz pomocy zawsze ktoś do Ciebie przyjedzie, by naprawić awarię.

Badanie szczelności instalacji gazowej oraz naprawa awarii

Ulatniający się gaz jest bardzo niebezpieczny. W najlepszym wypadku może spowodować lekkie podtrucie w najgorszym śmierć z powodu zatrucia lub wybuchu. Dlatego szczególnie należy zwracać uwagę na stan instalacji gazowej.
Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednie uprawnienia, dzięki którym mogą sprawdzać szczelność instalacji gazowej, a w razie awarii naprawiać ją. Każdy właściciel domu, w którym znajduje się tego typu instalacja powinien zgłosić się, aby przynajmniej raz do roku sprawdzić jej szczelność. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.

Usługi spawalnicze, prace remontowe oraz wykończeniowe

Jeżeli masz zamiar w najbliższym czasie remontować lub prowadzić prace wykończeniowe w swoim domu lub mieszkaniu zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów – budowlańców. Ich wieloletnia praktyka gwarantuje najwyższa jakość wykonanych usług. Warto również zwrócić uwagę na ceny, które są bardzo atrakcyjne w porównaniu z innymi usługodawcami w branży budowlanej.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner