Czym się zajmujemy?

Instalator Poznań tel.530 616 181

Decydując się na budowę domu, albo jego kapitalny remont, musisz wybrać firmę, która wykona instalację wodno-kanalizacyjną wraz z niezbędnymi przyłączami. Jest to decyzja bardzo istotna, bo nieprawidłowo, czy niestarannie wykonana instalacja grozić może nawet katastrofą budowlaną. Codziennie funkcjonowanie bez stałego dostępu do wody jest bardzo trudne, dlatego posiadanie sprawnej instalacji jest po prostu koniecznością. Wybierz naszą firmę, a do Twojej dyspozycji oddelegujemy pracowników posiadających niezbędne doświadczenie i narzędzia. Sprawdzimy jak poważna jest awaria i czy konieczna jest wymiana instalacji, jeśli tak, bez problemu wykonamy instalację od podstaw. Cieszymy się renomą i zaufaniem dotychczasowych klientów, dołącz do nich i skorzystaj z naszych usług.

Zachęcamy by skorzystać z naszych usług. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest wieloletnia obecność na rynku usług hydraulicznych. Działamy w Poznaniu i w jego najbliższych okolicach. Dojeżdżamy do klientów mieszkających w pobliżu miasta (na odległość około 30 km). Instalatorzy po ustaleniach telefonicznych dojeżdżają pod wskazany adres, we wcześniej uzgodnionym terminie, zlecenie wykonają szybko i profesjonalnie, pozostawiając po sobie porządek.

Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy pozwala nam skutecznie i profesjonalnie doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań technicznych i materiałów. Jeśli masz problemy z wyborem technologii, pozwól, że decyzję podejmiemy wspólnie. Instalator Poznań omówi wszystkie zalety poszczególnych rozwiązań i podpowie jakie materiały wybrać. My przedstawimy Ci najlepsze opcje, a Ty ostatecznie zatwierdzisz wybór, mając pewność, że jest to wybór przemyślany i uwzględniający Twoje możliwości finansowe.

Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze nie tylko instalacji hydraulicznej, ale także armatury łazienkowej i kuchennej, czy urządzeń grzewczych dopasowanych do twojego stylu życia i potrzeb. Oczywiście zakres naszych usług obejmuje także ich montaż.

Pamiętaj, że od profesjonalnego przygotowania i wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej zależy jej późniejsza bezproblemowa eksploatacja. Jeśli prac montażowych podejmie się niedoświadczony hydraulik, instalacja może nie działać prawidłowo, co z kolei pociągnie za sobą konieczność kosztownej przebudowy albo naprawy. Wybierz nasze usługi, a unikniesz przykrych niespodzianek i kosztownych awarii. Bazujemy na doświadczeniu i uczciwości całej ekipy oraz oczywiście na materiałach najwyższej klasy. Przekonaj się o jakości naszych usług, zadzwoń pod numer ...

Działamy na zasadzie pogotowia hydraulicznego

Nie ważne o jakiej porze odkryłeś awarię, żadna godzina nie jest nieodpowiednia na wezwanie hydraulika. Pamiętaj, że zwłaszcza w przypadku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej szybkość działania ma ogromne znaczenie. Szybkie wykrycie i likwidacja usterki dają szansę na uniknięcie poważnych następstw. Zdecydowane, sprawne działanie pozwoli uniknąć problemów, np. zalania mieszkania sąsiadów, zniszczenia parkietu, czy nawet poważnego uszkodzenia całej instalacji.

Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania, sprawdzone technologie i materiały najwyższej klasy, a jednocześnie dbamy, by nasze ceny były przystępne. Przekonaj się jak przyjazny jest nasz cennik. Jak to możliwe? Przyjmujemy wszystkie zlecenia i w miarę możliwości wykonujemy je 'od ręki', w naszej firmie nie ma kosztownych przestojów. Najpowszechniej stosowane materiały nabywamy w ilościach hurtowych, a z dostawcami współpracujemy już od wielu lat, co sprawia, że możemy negocjować ceny i uzyskiwać rabaty. Mamy bogaty zakres usług.

Zobacz jakie prace możesz powierzyć naszej firmie:

  • przygotowanie i wykonanie instalacji wodno- kanalizacyjnej
  • przygotowanie i wykonanie instalacji gazowej
  • wykonanie instalacji centralnego ogrzewania
  • diagnostyka awarii w/w instalacji
  • wymiana grzejników i rur bez konieczności spuszczania z nich wody
  • montaż i obsługa pogwarancyjna urządzeń do podgrzewania wody typu Junkers
  • drobne usługi spawalnicze
  • montaż armatury kuchennej i łazienkowej, urządzeń sanitarnych takich jak wanny, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe
  • przyłączanie do sieci urządzeń agd, takich jak pralki i kuchenki gazowe
  • rozwiązywanie problemów takich jak niedrożne rury i odpływy, nieszczelne rury.

Zadzwoń i zapytaj, być może interesuje Cię inna praca, której tutaj nie wymieniliśmy. Prawdopodobnie wykonamy ja bez problemu, bo podejmujemy się wszystkich zadań z zakresu hydrauliki i montażu instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Możesz być pewien, że zlecenie zostanie wykonane w dogodnym dla Ciebie terminie, profesjonalnie i szybko, a Ty zapłacisz tylko za niezbędne prace. Nie poszerzamy niepotrzebnie zakresu prac.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner