Czym się zajmujemy?

O firmie

Nasza firma powstała pod koniec lat 90-tych. Od dnia powstania firmy założyliśmy, że naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zależy nam szczególnie na zadowoleniu klientów, dlatego dbamy zarówno o profesjonalizm wykonywanych prac, jakość wykorzystywanych materiałów i narzędzi jak również o konkurencyjność naszych cen.


Świadczymy usługi głównie na terenie Poznania i okolic, co jednak nie zmienia faktu, że jeśli potrzebujesz sprawnej ekipy i wybierzesz właśnie naszą firmę, dojedziemy na wskazane przez Ciebie miejsce.
Warto zaznaczyć, że zatrudnieni w tu  ludzie doskonale znają się na tym, co robią. Są tutaj specjaliści instalatorzy, których głównym zadaniem jest dbałość o odpowiednie zamontowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej ale również gazowej i ciepłowniczej. Jeśli masz w planach budowę bądź remont domu zadzwoń, a sam przekonasz się, o ich profesjonalizmie i umiejętnościach.


Poza fachowcami zajmującymi się instalacjami, w firmie zatrudniamy również doskonałych hydraulików. Jeśli masz problem z zapchaną rurą lub cieknącym kranem zawsze możesz zadzwonić i umówić termin, kiedy nasz pracownik przyjdzie dokonać wszelkich napraw.
Trzeba również wspomnieć, że poza umówionymi wizytami nasi hydraulicy pracują w systemie Pogotowia Hydraulicznego dla miasta Poznania. Oznacza to, że kiedy np. pęknie rura,  każdy mieszkaniec miasta może zadzwonić o dowolnej porze dnia i nocy, a jeden z naszych pracowników na pewno pojawi się, by usunąć awarię.


Wprawdzie głównym założeniem, podczas tworzenia tej firmy kilkanaście lat temu, było świadczenie usług hydrauliczno-instalatorskich, z czasem okazało się jednak, że warto poszerzyć działalność również o usługi gazownicze. Stąd też od kilku lat w skład firmowej ekipy wchodzą również specjaliści z zakresu gazownictwa posiadający odpowiednie certyfikaty uprawniające ich do pracy przy instalacjach gazowych.
Należy wspomnieć także, że nasza firma świadczy usługi gazownicze na zasadach całodobowego Pogotowia Gazowego. Pamiętaj, że zawsze, gdy tylko poczujesz zapach ulatniającego się gazu możesz zadzwonić do naszych fachowców.


Poznałeś już trochę moją firmę, teraz my chętnie poznamy Ciebie. Zadzwoń, jeśli będziesz potrzebował kogoś z naszej ekipy.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner