Czym się zajmujemy?

Pogotowie hydrauliczne Poznań

Problemy z instalacją wodno-kanalizacyjną, to awarie nierzadko występujące  w każdym gospodarstwie domowym. Począwszy od zużytej uszczelki, a na pękniętej rurze skończywszy. Są to problemy, które bardzo często spędzają domownikom sen z powiek. Jeśli zatem:

  • zatkała Ci się wanna lub umywalka albo coś blokuje poprawne działanie instalacji kanalizacyjnej,
  • przerwał się wąż od wody, zużyła się uszczelka w kranie lub pękła rura i mieszkanie zaczyna zalewać woda,
  • w toalecie przestała działać spłuczka, a nad umywalką cieknie kran,
  • zapowietrzył się grzejnik, przez co nie wydziela ciepła,
  • napotkałeś jakikolwiek inny problem, który wymaga prac hydrauliczno-instalatorskich,

to koniecznie zadzwoń po nasze całodobowe Pogotowie Hydrauliczne.

Nasze usługi świadczymy mieszkańcom całego Poznania i jego okolic. Jesteśmy pod telefonem codziennie, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasze Pogotowie Hydrauliczne może dotrzeć do Państwa w kilka chwil od momentu zgłoszenia problemu. Na każde zgłoszenie reagujemy w możliwie krótkim czasie, błyskawicznie wysyłając na miejsce wykwalifikowanego pracownika, który szybko zlokalizuje, a następnie upora się z problemem. Dzięki szybkiej reakcji bardzo często udaje nam się zapobiec dużym stratom, które z pewnością miałyby miejsce, gdyby nie interwencja na czas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w przypadku zleceń nie wymagających natychmiastowej interwencji, istnieje możliwość umówienia się na dowolny pasujący państwu termin. Gwarantujemy, że w ustalonym dniu i o podanej godzinie, nasz pracownik pojawi się na miejscu - gotowy do podjęcia działania.

Warto tutaj wspomnieć, że nasze Pogotowie Hydrauliczne zajmuje się także naprawą usterek w instalacji centralnego ogrzewania. Dysponujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem – zamrażarką do rur, dzięki czemu jesteśmy w stanie w bardzo szybki, bezproblemowy i bezpieczny sposób dokonać naprawy wszelkich awarii, jakie mogą mieć miejsce w tego typu instalacji. Dzięki nam żadna zima nie będzie straszna.

Decydując się na nas mogą państwo liczyć na fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Oferowane przez nas rozwiązania zawsze dostosowywane są do możliwości klienta. Ponadto, poza wysokim standardem świadczonych usług, możemy także pochwalić się bardzo konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner