Czym się zajmujemy?

Pogotowie gazowe Poznań

W każdy domu, czy też mieszkaniu znaleźć można wiele różnego rodzaju instalacji. Są tam instalacje grzewcze, wodne, kanalizacyjne i gazowe. Spośród nich, to właśnie ta ostania jest najbardziej niebezpieczną dla mieszkańców, toteż niezwykle ważne jest, by była profesjonalnie zamontowana. Ponadto, w żadnym wypadku nie wolno samemu przy niej majstrować - jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W takiej sytuacji warto zadzwonić po Pogotowie Gazowe.

Nasze Pogotowie Gazowe jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie Poznania i jego okolic. Błyskawicznie reagujemy na każde wezwanie, niezwłocznie wysyłając wykwalifikowanego specjalistę, który szybko upora się z powstałym problemem.

Proszę pamiętać, że z gazem nie ma żartów – zaniedbanie tej sprawy w najgorszym wypadku może przyczynić się nawet do śmierci lokatorów! Jeśli tylko wystąpi którakolwiek z poniższych sytuacji:

  • w powietrzu będzie wyczuwalny zapach gazu,
  • kuchenka gazowa zacznie nagle gorzej funkcjonować,
  • zaczną Państwo podejrzewać nieszczelną instalację gazową,
  • zechcą Państwo zastąpić starą, zużytą kuchenkę gazową na nową,

Proszę niezwłocznie się z nami skontaktować, a my wszystko sprawdzimy i w razie potrzeby podejmiemy odpowiednie działania w celu eliminacji zagrożenia.

Pracownicy reprezentujący nasze Pogotowie Gazowe mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Dzięki temu są w stanie bez problemu zlokalizować, a następnie w szybki i bezpieczny sposób naprawić każdą usterkę. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Warto również dodać, że po każdej interwencji, w celu Państwa bezpieczeństwa, zawsze sprawdzamy szczelność instalacji gazowej.

Podobnie jak w wielu innych przypadkach, także i w tym lepiej jest zapobiegać wystąpieniu awarii, niż je naprawiać. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo okresowe przeglądy szczelności instalacji gazowej, które pomogą uniknąć przykrych niespodzianek.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner