Czym się zajmujemy?

Hydraulik Poznań tel.530 616 181

hydraulikZaskoczyła cię nagła awaria? Obojętnie, czy zawiódł system wodno-kanalizacyjny, czy może grzewczy, zadzwoń do nas. Wyślemy do ciebie specjalistę, który szybko i sprawnie usunie awarię. Dojazd w okolice Poznania nie stanowi problemu.

Jeśli zdecydowałeś się na wymianę kuchenki gazowej na nowszy model, pamiętaj by wezwać instalatora z uprawnieniami. Zagwarantujesz sobie tym samym nie tylko zachowanie gwarancji na zakupioną kuchenkę, ale także bezpieczeństwo użytkowania nowego sprzętu agd.

Na dworze zimno, kaloryfery powinny pracować "pełną parą", ale coś z nimi nie tak? Nie martw się, zadzwoń do nas, przyjedziemy i zdiagnozujemy problem, a  w razie potrzeby dokonamy niezbędnej naprawy.

Wykonujemy większość prac z zakresu hydrauliki, poczynając od drobnych napraw, aż do poważnych prac montażowych. Oto niektóre z nich:

•    wymiana lub montaż instalacji, zarówno c.o., jak i gazowej oraz wodno-kanalizacyjnej,
•    udrażnianie niesprawnych (zapchanych) rur,
•    montaż baterii łazienkowych oraz umywalek, sedesów, wanien i kabin prysznicowych,
•    montaż bojlerów i pieców oraz innych urządzeń służących do podgrzewania wody;
•    montaż i wymiana grzejników oraz rur, w nowoczesnej technologii (zamrażanie);
•    wykonywanie przyłączy instalacji;
•    montaż urządzeń agd;
•    diagnostyka i naprawa instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych,
•    serwis urządzeń firm Junkers i Termet,
•    usługi spawalnicze.

Wszystkie usługi wykonujemy zachowując należytą staranność i dotrzymując terminów określonych w umowie. Niezależnie czy prowadzimy kompleksowy remont instalacji, montujemy ją w nowo powstałym budynku, czy też zajmujemy się drobnymi pracami montersko - naprawczymi, za każdym razem możesz liczyć na solidne wykonanie usługi, gwarantujące bezpieczeństwo i brak awarii przez długie lata.
Chcesz mieć pewność, że trafisz na uczciwego i doświadczonego fachowca? Zadzwoń do nas, hydraulik Poznań czeka pod numerem telefonu....
Nie mieszkasz w Poznaniu, a chciałbyś skorzystać z naszych usług? To także nie problem. Działamy na terenie Wielkopolski i dojedziemy do ciebie, jeśli odległość od Poznania nie jest większa niż około 30 km. Zadzwoń, by ustalić szczegóły.

HYDRAULIK POZNAŃ

Awarie instalacji hydraulicznej mogą być przyczyną poważnych kłopotów. Niezależnie jak poważna jest usterka, zawsze stanowi przyczynę zmartwienia i w istotny sposób wpływa na pogorszenie komfortu mieszkańców lokalu, w którym wystąpiła awaria. Z jej usunięciem nie należy zwlekać, niefrasobliwość może być przyczyną zalania mieszkania sąsiadów, zniszczenia własnego domu, albo poważnych uszkodzeń całej instalacji.  Bezpieczeństwo jest główną przesłanką także w przypadku usuwania awarii systemu grzewczego albo instalacji gazowej. Pamiętaj, nie zwlekaj z naprawą, przyjedziemy najszybciej jak to będzie możliwe.                       
                                                                     
Hydraulik 24 godziny na dobę w Poznaniu i okolicach

Na rynku usług hydraulicznych i monterskich działamy już od dwóch dekad. W tym czasie zyskaliśmy nie tylko stałe grono zadowolonych klientów, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Nasi instalatorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia zawodowe, a swoją pracę traktują bardzo poważnie. Stawiamy na uczciwą i doświadczoną załogę. Prace przebiegają w spokojnej atmosferze, informacje przekazujemy w rzeczowy i zarazem przystępny sposób. Chcemy by klient rozumiał i był przekonany o zasadności zakresu przeprowadzanych przez nas prac. My informujemy co trzeba zrobić i jakich materiałów najlepiej jest użyć, ale to ty ostatecznie decydujesz którą opcję wybrać. Zależy nam na twoim zadowoleniu. Nasze usługi objęte są gwarancją.

Wyznajemy zasadę, że ważne są jakość, uczciwość i solidna praca.

Chociaż mamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu i wykonywaniu instalacji, nie popadamy w rutynę, Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Zaproponujemy ci najlepsze rozwiązania i pomożemy dobrać rodzaj użytych materiałów do twoich możliwości finansowych. Każda część zamontowana zostanie tak, jak zaleca producent, by całość instalacji działała bezawaryjnie przez wiele lat. Umiemy dobrać rodzaj materiałów nie tylko do przyczyny awarii i specyfiki wykonywanej instalacji, ale także tak, by rozsądna cena szła w parze z najwyższą jakością.

Cieszymy się dużym zaufaniem stałych klientów i staramy się zapracować także na dobrą opinię wśród osób, które powierzają nam wykonanie instalacji czy naprawę usterek po raz pierwszy. Staramy się tego zaufania nie zawieść, dlatego dotrzymujemy umówionych wcześniej terminów, pozostawiamy po sobie czyste miejsce pracy, a naprawy wykonujemy solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Wybierając usługi hydrauliczne Poznań oferowane przez naszą firmę, na pewno nie będziesz zawiedziony.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner