Czym się zajmujemy?

Artykuły

Dodatkowe grzejniki

Łazienka jest pomieszczeniem uniwersalnym. Nie wykorzystujemy jej tylko jako miejsca, w którym się myjemy, ale często służy nam jeszcze jako suszarnia, czy też przebieralnia - oczywiście nie zmienia to faktu, że korzystamy z niej zaledwie kilkanaście minut dziennie. Według różnych źródeł optymalna temperatura w łazience powinna oscylować wokół 24 stopni Celsjusza. Wystarczy jednak wejść do własnej łazienki, żeby przekonać się, że do takiej temperatury jeszcze nam sporo brakuje. Jak więc zwiększyć temperaturę w łazience, by jednocześnie było to ekonomiczne? Odpowiedzią jest instalacja dodatkowych grzejników.

Aktualnie istnieją dziesiątki rodzajów i wzorów grzejników, toteż na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli dopiero budujemy dom, lub przeprowadzamy remont łazienki, to możemy skorzystać z okazji i zamontować ogrzewanie podłogowe. Rozwiązanie to jest co prawda drogie - trzeba liczyć się z wydatkiem przynajmniej 2000 zł, jednak efekt końcowy będzie na pewno zadowalający. W tego typu ogrzewaniu ciepło unosi się od samej podłogi, przez co wyraźnie zwiększa się nasz komfort korzystania z łazienki.

Jeśli jednak jesteśmy dalecy od remontu, to ciągle do naszej dyspozycji pozostają tradycyjne grzejniki zewnętrzne - z których najczęściej polecane są konwektorowe. Posiadają one wbudowane specjalne grzałki, które sprawiają, że ogrzewane powietrze unosi się do góry, dzięki czemu w pomieszczeniu przez cały czas występuje cyrkulacja powietrza. Warto także zauważyć, że obecnie produkowane grzejniki mają przeróżne kształty, dzięki czemu prezentują się znakomicie i śmiało mogą służyć także jako element dekoracyjny.

Decydując się na podłączenie dodatkowych grzejników pamiętajmy, że powinien się tym zając fachowiec - hydraulik Poznań. Dzięki niemu możemy być pewni, że grzejnik nie zaleje nam mieszkania, z powodu nieodpowiedniej uszczelki, nie będzie też obaw o bezpieczeństwo jego użytkowania.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner