Czym się zajmujemy?

Artykuły

Nowoczesne pranie

Nierzadko pieniądze wydane na pranie okazują się całkiem spore.  Mogą się o tym przekonać przede wszystkim rodziny, które posiadają małe dzieci. Maluchy jak to maluchy, błyskawicznie brudzą wszystko, co na siebie założą, przez co pralka musi chodzić praktycznie non stop, a to tylko nakręca licznik wody i prądu. Na szczęście i w tej kwestii technika poszła na przód. Niedawno stworzono technologię, która pozwala na znacznie oszczędniejsze pranie i to już przy temperaturze 15 stopni Celsjusza!

Pralkami, gdzie spotkać można tego typu rozwiązania są chociażby najnowsze urządzenia firmy Samsung, które nie dość, że wykorzystują właśnie technikę bąbelków, to jeszcze produkowane są w najlepszej możliwej klasie energetycznej A+++. Dzięki temu przy jednym praniu oszczędza się nawet  do 30% energii (w porównaniu do zwykłych pralek). Tylko pomyślcie o ile może pozostać w naszych portfelach.

Dlaczego ekobąbelki są tak skuteczne?

Ich niepodważalnym atutem jest fakt, że docierają w głąb tkaniny nawet 40 razy szybciej niż zwykła woda. Następnie przenikają przez samą tkaninę, przy okazji usuwając wszystkie zanieczyszczenia - a to wszystko już w temperaturze wspomnianych 15 stopni. Jest to spora oszczędność, bo w normalnych pralkach by osiągnąć taki sam efekt musielibyśmy prać nawet w 60 stopniach – co oczywiście wiązałoby się z większym zużyciem energii potrzebnym do ogrzania wody. Wspomniane bąbelki nie biorą się jednak z niczego. Są one wynikiem mieszania się detergentu z wodą i powietrzem, co jest w pełni automatyczne i następuje na kilka chwil przed rozpoczęciem wybranego programu piorącego.

Pralki obsługujące tę technologię, nie należą do najtańszych, jednak z pewnością warte są swojej ceny, która dzięki sporym oszczędnościom i tak z czasem się zwróci. Trzeba zatem wykonać wszystko, aby jak najdłużej można było korzystać z tak nowoczesnej technologii. Pierwszym, co należy zrobić to zadbać, aby to fachowiec – hydraulik Poznań, zamontował pralkę. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie grozi jej awaria związana z nieodpowiednim montażem. Poza tym koniecznie trzeba pamiętać o czyszczeniu i odkamienianiu urządzenia. Te działania sprawią, że wysoki koszt zakupu zwróci się z nawiązką.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner