Czym się zajmujemy?

Artykuły

Pierwsza pomoc przy zatkanej toalecie

Niezwykle uciążliwą awarią instalacyjną jest zatkana toaleta. Udrożnienie odpływu zazwyczaj wymaga zastosowania narzędzi, których nie posiadamy na wyposażeniu domu. Jeżeli mamy pewność, iż zatkanie jest samoistne można wówczas spróbować udrożnić rury popularnym środkiem zwanym Kretem bądź wrzątkiem. Jednak kiedy podejrzewamy, że cokolwiek utknęło w odpływie,  a tak się może zdarzyć kiedy wylewamy do muszli klozetowej różne zabrudzenia warto zawczasu umówić wizytę hydraulika i nie działać na własną rękę komplikując jedynie sprawę i nie rzadko wyrządzając liczne szkody.

Czasami przez pomyłkę może nam wpaść kawałek szmaty, kostka klozetowa lub kamień, czy cokolwiek innego, co blokuje przepływ ścieków ku kanalizacji. Domowymi sposobami można oczywiście próbować samodzielnie udrożnić odpływ, jednak wszelkie przebijaki i sprężyny mogą się nie przydać kiedy dopchniemy jedynie blokadę do właściwej rury kanalizacyjnej. Z tego względu zdecydowanie bezpieczniej, wygodniej, a nie rzadko też taniej jest od razu sięgnąć po pomoc profesjonalisty.

Wizyta hydraulika bezzwłocznie po wykryciu niedrożności pozwoli szybko i skutecznie odetkać toaletę bez konieczności jej demontażu i udrażniania kanalizacji. Aczkolwiek ekipa hydraulików gotowa jest na usunięcie każdej awarii, również znacznie poważniejszej niż tylko zatkany syfon toalety. Na szczęście dyskomfort z powodu braku możliwości skorzystania z toalety lub utrudnieniu w jej użytkowaniu zmusza niejako do skierowania swej uwagi na oferty okolicznych hydraulików, często w ramach natychmiastowej pomocy, jaka umożliwia pogotowie hydrauliczne.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner