Czym się zajmujemy?

Artykuły

Niewiele osób wie o możliwości podziału opłat za dostawę wody. Niewiedza wynika z wielu powodów, po pierwsze nie jest ta wiedza im potrzebna, gdyż mają własne ujęcie, lub też mieszkają w bloku, gdzie także jest im to rozwiązanie nieprzydatne. Jednak dla osób mieszkających w domkach jednorodzinnych rozgraniczenie dostawy wody na potrzeby ogrodu i utrzymania zieleni oraz na potrzeby gospodarstwa domowego jest niezmiernie korzystne z uwagi na koszty.

Korzystając z preferencyjnego przyłącza można miesięcznie sporo zaoszczędzić, zwłaszcza porą letnią. Co prawda opłaty za wodę na potrzeby ogrodu naliczane są jedynie w okresie kwiecień – listopad to zimową porą pod pewnymi warunkami, jak na przykład wykazując zużycie do centralnego ogrzewania także można skorzystać z ujęcia ogrodowego. Pomimo, że woda jako taka jest dostarczana ta sama to wodociągi obniżają opłaty za dostawę odliczając procent za brak odprowadzenia tejże wody do ścieków. Podobna taryfa obowiązuje osoby posiadające szamba i stacje oczyszczalni ścieków z odpływem do wód gruntowych.

W jaki sposób można skorzystać z ulgi w opłatach? Otóż wystarczy osobne ujęcie wody z odrębnym licznikiem naliczającym zużycie wody. Oczywiście licznik i przyłącze musi zostać zalegalizowane i zgłoszone do wodociągów, które będą nas rozliczać dwoma fakturami za osobne liczniki i taryfy dla faktycznego zużycia.  Ważne, by podział instalacji wykonany był fachowo i w pełni profesjonalnie, stąd zaleca się skorzystanie z usług wykwalifikowanego hydraulika.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner