Czym się zajmujemy?

Artykuły

Gadżety łazienkowe

Coraz częściej wchodząc do sklepu z wyposażeniem łazienek ulegamy nowoczesnym wynalazkom i ofertom na gadżety łazienkowe. Pomimo że rzadko są one funkcjonalne i poprawiają komfort użycia to z uwagi na design, efekty i ciekawe funkcje kupujemy chętnie i instalujemy w swojej łazience. Gadżety łazienkowe to także częsty prezent z okazji parapetówki, czy przyjęcia domowego.

Oferta handlowa z zakresu nie rzadko jedynie ładnych, ciekawych, oryginalnych i nowoczesnych gadżetów jest ogromna od kolorowej wody wydobywającej się ze słuchawki prysznica, przez szum wodospadu w panelu kabiny prysznicowej, czy też wbudowany odświeżacz powietrza w spłuczce. Wiele firm specjalizuje się jedynie w dodatkach łazienkowych mających na celu zachwycić i zainteresować klienta swoimi możliwościami o niecodziennym charakterze. Niestety, ale nie wszystkie gadżety i sprzęty tego rodzaju są kompatybilne z uniwersalnymi urządzeniami w naszej łazience, co więcej często wpływają na pogorszenie jakości funkcjonowania kabiny, wanny, czy klozetu zamiast ułatwiać korzystanie z łazienki, umilać czas w niej spędzony itp. 

Jak wiele gadżetów, również i te dedykowane wnętrzom łazienki mają swoje pięć minut oraz obowiązującą modę, która niemal co sezon się zmienia, pociągając nieodpartą potrzebę posiadania w swojej łazience nowszego modelu, nowszego gadżetu i jeszcze bardziej wymyślnego dozownika mydła, czy maty masującej. Oczywiście nie na wszystkich tego typu marketing działa, jednak wielu z nas lubi gadżety i nowinki z rynku, wypełniając po brzegi i do granic możliwości swój dom w niebanalne ozdoby, dodatki i urządzenia niczym z dalekiej przyszłości.

Poza zupełnie zbędnymi i nie rzadko jednorazowymi jest kilka gadżetów bardzo praktycznych, jak chociażby znana od wielu już lat fotokomórka uruchamiająca suszarkę do rąk, czy słup wody w umywalce. Podobnie bardzo przydatnym dodatkiem jest termostat wody zapobiegający poparzeniu się na przykład najmłodszych użytkowników łazienki. Zwykle gadżety łazienkowe są tak skonstruowane, że do ich montażu nie wymaga się szczególnych umiejętności, nie rzadko kupujemy w zestawie z kabiną, panelem prysznicowym, czy baterią umywalkową szereg gadżetów w komplecie, jako standardowe wyposażenie. Jednak czasami zdarza się też, że kupiony element wymaga profesjonalnego montażu, wówczas pora zadzwonić po pomoc techniczną, jakiej z przyjemnością udzieli nam hydraulik.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner