Czym się zajmujemy?

Artykuły

Zestawy podtynkowe

Zestawy podtynkowe w łazience zaczynają być coraz bardziej popularne w naszym kraju. W zasadzie w nowym budownictwie weszły już do standardu. Jednak zarówno podtynkowy zestaw prysznicowy jak i też podtynkowy zestaw sanitarny wymagają bardzo dobrze wykonanej instalacji hydraulicznej, gdyż po zabudowie nie będzie w zasadzie większej możliwości na ingerencję bez niszczenia ewentualnej glazury. Aby być pewnym jakości wykonanej usługi należy przede wszystkim skorzystać z firmy specjalizującej się w usługach hydraulicznych.

Na rynku jest bardzo wiele tak zwanych remontowych firm kompleksowych, w których to jedna osoba ma zrobić wszystko. Jest to oczywiście niemożliwe, ponieważ tak rożne rzeczy jak przyłącza hydrauliczne, instalacja elektryczna czy glazurnictwo nie będzie mogła wykonać jedna osoba dobrze. W przypadku zestawu sanitarnego warto pamiętać także o jego mocnym przymocowaniu do ściany, gdyż to na tej konstrukcji musi utrzymać się ciężar człowieka, a zdarzają się wypadki mocowanie tego wyłącznie do płyt kartonowo gipsowych.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner