Czym się zajmujemy?

Montaż Kuchenek Poznań

kuchenkiCoraz częściej decydujemy się na wymianę starej kuchenki gazowej na nową. Jest to całkiem zrozumiała decyzja – nowe kuchenki posiadają znacznie lepsze zabezpieczenia chroniące przed niekontrolowanym ulatnianiem się gazu, co zdecydowanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Warto jednak pamiętać, że montaż kuchenek gazowych nie jest sprawą prostą i nie wolno się za to zabierać, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy, umiejętności i profesjonalnego sprzętu. Samowolka w tym zakresie może bardzo źle się skończyć. Począwszy od zatrucia gazem, a na eksplozji skończywszy. Zdecydowanie nie warto narażać życia.

Dlatego też zachęcamy Państwa do korzystania ze świadczonych przez nas usług. Montaż kuchenek gazowych, to bez wątpienia zajęcie, do którego jesteśmy najczęściej wzywani. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w tego typu pracach. Każdy z naszych pracowników posiada niezbędne umiejętności i uprawnienia potrzebne do dokonywania napraw oraz wykonywania przeglądów okresowych instalacji gazowej. Dzięki nam cały proces wymiany przebiegnie szybko i bezproblemowo, a podłączona kuchenka będzie wam bezpiecznie służyć przez długie lata.

Ponadto, warto także zwrócić uwagę na konieczność przeprowadzania okresowego badania szczelności instalacji gazowej. W ten sposób zapewniacie  bezpieczeństwo nie tylko swojej rodzinie, ale także i pozostałym osobom mieszkającym w najbliższym sąsiedztwie. Z gazem nie ma żartów, dlatego naprawdę warto dmuchać na zimne.

Nasza firma od wielu lat świadczy specjalistyczne usługi na obszarze Poznania i jego okolic. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie, całą dobę, przez 7 dni w tygodniu – zawsze pod telefonem. Dlatego też jeśli potrzebujesz pomocy – bez względu na to, czy chodzi o montaż kuchenek gazowych, czy o jakąkolwiek inną sprawę, w której do czynienia ma się z gazem, to zadzwoń po nas. Szybki dojazd do klienta oraz pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług, to nasze cechy rozpoznawcze.

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner