Czym się zajmujemy?

Zamrażanie Rur Poznań

zamrazanieZima, nawet ta z pozoru łagodna, zawsze zmusza nas do dogrzewania mieszkania. Kiedyś w domostwach królowały piece kaflowe. Dziś już ich praktycznie nie ma – no chyba, że w starszym budownictwie. Obecnie standardem są kaloryfery, które dostarczają nam ciepło dzięki odpowiednio podłączonej instalacji centralnego ogrzewania.

W instalacji tej - podobnie jak w innych, zdarzają się usterki. Wymiana grzejników nie jest rzeczą zbyt trudną – o ile awaria pojawia się poza okresem grzewczym. Niestety, usterki w instalacjach centralnego ogrzewania mają to do siebie, że pojawiają się zazwyczaj zimą, w środku sezonu grzewczego.

W takich sytuacjach wymiana grzejnika, czy też naprawa wszelkiego rodzaju usterek związanych z instalacją grzewczą staje się bardzo kłopotliwa – a wszystko przez konieczność całkowitego jej wyłączenia. Na szczęście nasza firma dysponuje wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem, umożliwiającym czasowe zamrażanie rur. Dzięki temu możemy w bardzo łatwy, szybki, skuteczny i bezpieczny sposób usunąć każdą powstałą awarię – np. fragment wadliwej instalacji. Co za tym idzie, wymiana grzejników, tudzież naprawa usterek nawet w środku sezonu grzewczego nie jest dla nas żadnym problemem.

Nasza firma prowadzi swoje usługi na terenie całego Poznania i jego okolic. Jesteśmy do państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy – działamy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Niezwłocznie reagujemy na każde zgłoszenie, od razu wysyłając wykwalifikowanego specjalistę, który posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie, umiejętności i sprzęt, potrzebne do prawidłowego wykonania zadania. Jeśli niezbędna jest natychmiastowa interwencja, to od razu przybywamy na miejsce i ją podejmujemy. W przypadku pozostałych zleceń istnieje możliwość umówienia się z nami na dowolny pasujący państwu termin.

 Działamy na rynku od prawie 20 lat. Przez ten czas udało nam się pozyskać całkiem liczne grono bardzo zadowolonych klientów. Jeśli napotkają państwo problem z instalacją grzewczą, to proszę do nas zadzwonić i pozwolić nam sprawić, byście i wy zasilili nasze grono zadowolonych ze współpracy klientów

Kontakt

530 616 181

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem.

Nasze Realizacje

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner